כלי זמר

 כל הזכויות שמורות לרשת כלי זמר בע''מ


www.kley-zemer.co.il

http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=12038 הדפס סגור


גיטרה אקוסטית מוגברת
Fender PM2 Standard Parlor

http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=12038

מק``ט:   2414-36-311
יצרן:   Fender

גיטרה אקוסטית מוגברת

חווית נגינה אינטימית וממכרת בגוף Parlor

 

ההיסטוריה של גיטרות Parlor

בימים שלפני הרדיו והטלוויזיה, היו משפחות יושבות יחד בסלון עם שירים וכלי נגינה. משמעות המילה Parlor היא "סלון". כיום, כשאפשר להקליט את עצמנו ולהתחבר ליו-טיוב בסלון, נראה שהוא חזר להיות המקום המגניב בבית, לכן אין זה מפתיע שגם גיטרות Parlor צצות מחדש. גיטרות אלו שהיו נפוצות מאד בתחילת המאה העשרים חוזרות וקוראות תיגר על המודלים הפופולאריים הגדולים יותר כמו דרדנאט ואורקסטרה.

 

המידות הטובות של הפרלור

גוף הפארלור הוא מעט קטן יותר מגוף הConcert, עם ירכיים וכתפיים צרות וצוואר קצר יותר. גיטרות אלו היו הראשונות שנכנסו לייצור המוני בסוף המאה ה-19. כיום גוף הפרלור חזר לאופנה והגיטרות הוותיקות הן הדבר ה cool החדש. אכן יש משהו ממכר בנגינה בגיטרות פרלור –הן מפיקות רזוננס נעים וייחודי ומשדרות אינטימיות ורכות. גם אם טרם נגנתם על אחת כזאת אתם מוזמנים להרגיש ולהתאהב בה.
 

חזקה מהרוח

PM-2 Parlor מציעה תכונות של גיטרה וינטג' ואיכות בנייה מהרמות הגבוהות ביותר. שילוב זה הופך אותה לגיטרה ייחודית עם ביצועים מעולים. מיוצרת מעצים משובחים כמו מהגוני בגב ובצדדים, Sitka spruce בטופ וקורות תומכות בצורת X בחיתוך עמיד ביותר מסוג quartersawn. גוף פרלור מייצר ויברציה שמהדהדת בחופשיות ותורמת לטון צלול. היא מציגה צוואר בצורת "c" מעץ מהגוני עם לוח אצבוע רוזווד.

 

הגברה עדכנית ופונקציונלית

מערכת ההגברה של פנדר בשיתוף עם Fishman, מציעה גם עיצוב קלאסי וגם פונקציונאליות. היא כוללת טיונר מהיר, איקיו של בס וטרבל ומתג Phase שיכול לבוא לעזרתכם בהעלמת הפידבק על הבמה. מערכת הגברה זו מותאמת במדוייק למאפיינים הטונאליים של צורת גוף הגיטרה עליו היא מותקנת.

 

על סדרת פארמאונט

סדרת Paramount שתוכננה בארה"ב עוצבה להגשים את החזון האמנותי שלכם. כל אחת מהגיטרות עשויה מעץ מלא ומציעה עיצוב כמיטב המסורת, כולל אלמנטים מדגמי ה 60s הקלאסיים של Fender הבאים לידי ביטוי בעיטורי לוח שחמט, צורת הפיקגארד ושיבוצי אבאלון ופנינה  בלוח השריגים. מבחינת הגיטרות האקוסטיות של פנדר מדובר ביהלום שבכתר עם איכות חסרת פשרות ותמורה מדהימה למחיר.

 

כולל קייס קשיח מהודר עם קטיפה

 

 

 

 

תכונות עיקריות:

  • גוף דרדנאט מעץ מלא
  • טופ Spruce, גב וצדדים Mahogany
  • נאט עצם
  • הגברה של פנדר/פישמן עם 2 כפתורי EQ
  • אנטי פידבק וטיונר מובנים


מחיר: 3,062 ₪
מחיר מבצע: 2,450 ₪
http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=12038 הדפס סגור